Seramik Kaplama Sistemleri

Birçok mekanın dış cephesinde kullanılan, hava koşullarından etkilenmeyen, güvenli, garantili kullanım özellikleriyle tercih edilen, ısı yatılım özelliklerine sahip seramik ürün seçenekleri, istediğiniz etkili özellikleri bir araya getirmektedir. Depreme ve doğal afetlere dayanıklı olan bu seramik kaplama sistemleri, uygulama alanın genişliğine göre fiyatlandırılmaktadır. Dış bina kategorisinde, uyumlu özellikleriyle, dış mekan dekor işlemlerinin vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır.

Dış Mekan Dekor Çalışmalarında Kullanılmaktadır

Çevreci özelliğinin yanı sıra, yağmurla kendini temizleyebilen bu sistem, dekoratif özelliklerini uzun yıllar koruyabilmektedir. Binalarda rutubet oluşumunu engelleyen seramik kaplama sistemleri, istediğiniz kaliteli kullanım özelliklerine sahiptir. Bu kategoride klipsli sistem, gizli klipsli sistem, alüminyum profil üzerine yapıştırmalı sistem ve sinterfleks cephe kaplama sistemleri kategorisinde tercih edilmektedir. Alüminyum profil üzerine klips sistemiyle uygulanan Ankara seramik kaplama sistemleri, dış cephe kaplama işlemlerinde, estetik ve zarif görünüm meydana getirmektedir.

Sinterfleks kaplama sistemleri, alüminyum kompozit yapıştırma sistemi ile uygulanmaktadır. Mekanik sistem doğal taş cephe kaplamaları ise, iki çeşittir. Ankara doğal taş sistemlerinde harç kullanılmaktadır. Mekanik sistemde ise ayarlanabilir pim ve sistemler kullanılmaktadır. Bu sistemde taş değiştirme işi pratiktir. Kırılan ve görsel özelliği kaybolan taşlar, pimli sistem sayesinde, kolaylıkla yerinde çıkarılabilir. Yerine yenisinin takılması da oldukça kolaydır. Diğer sistemlere göre pratik ve etkili fonksiyonel özelliklere sahiptir.

Dekoratif Görsel Özelliklere Sahiptir

Görsel olarak istediğiniz estetik özellikleri bir araya getirebilen bu çalışmalar, kolay kullanım kategorisinde aradığınız kaliteli seçenekleri bir araya getirebilmektedir. Etkili kullanım özelliklerine sahip olan bu ürünler, dış cephe kaplama işlemlerinde, istediğiniz kaliteli görsel özellikleri bir araya getirebilmektedir. Hizmet kategorisinde profesyonel çözüm yöntemleri içerisinde değerlendirilen seramik kaplama çalışmaları, birçok kategoride tercih edilen uzun ömürlü estetik ve pratik ürünlerdir.