Faaliyet Alanları

Faaliyet Alanları (Ofis Ve İşyerleri, Villalar, Toplu Konutlar, Üniversiteler, Özel Okullar, Cafe Ve Restaurantlar, Kongre Ve Spor Salonları, Oteller, Alışveriş Merkezleri, Hastaneler, Havalimanları)

Yaşam alanlarında şık tasarım ve estetik görünümün mükemmel olmasını sağlayan alüminyum cephe sistemleri ile fark yaratılmaktadır. Ance alüminyum yaşam alanı ve toplu kullanıma hizmet veren tüm mekânlar, faaliyet alanları (ofis ve işyerleri itibarlı ve kurumsallığı destekleyen bir havaya kavuşturulmaktadır. Bu alanda seçkin personeli ile hizmet üreten firma üretilen çözümlere uygun projeler aynı titizlik ve özenle imal edilmektedir. Projelendirme ve imalat kadar önemli olan montaj faaliyeti üst düzey profesyonellikle yapılmaktadır.

Alüminyum cephe sistemleri uygulandıkları mekânların enerji verimliliğine, esnek kullanımı nedeniyle her alan için tercih edilen ürünlerdir. Alışveriş merkezleri içinde düşünülen malzemelerin başında gelmektedir. Yüksek katlı oteller için dayanıklılığı sayesinde hava koşullarına karşı son derece dayanıklıdır. Havalimanları gibi geniş alanlar içinde kullanılabilir.

Cam sistemleri ise üniversiteler bünyesinde bulunan alanlarda kullanılabilir. Müzeler gibi sergilenecek eserler için rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Otomasyon sistemleri hastaneler gibi üst düzey teknolojinin gerekli olduğu mekânlarda kolaylıklar sağlamaktadır. Cafe ve restaurantlar için de hızlı ve etkili hizmet üretmeye yarayan çözümler üretilmektedir.

Paslanmaz ürünler yürüyen merdiven korkulukları, bayrak ve flama direkleri gibi birçok uygulama alanı bulunmaktadır. Kongre ve spor salonları gibi çok fazla kullanılan alanlarda da dayanıklılıkları sayesinde güvenle kullanılabilmektedir.

Taş kaplama cephe sistemleri estetik görünüm ve yalıtım konusunda çok başarılı sonuçlar veren malzemelerdendir. Toplu konutlar gibi içerisinde sürekli yaşam olan alanlara kolaylıkla uygulanabilir. Villalar için de çok fazla tercih edilen bir üründür.

Seramik kaplama cephe sistemleri özel okullar gibi duvarları dış etkilere çok açık yerler ile binada verilmek istenen görsellik ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Her İhtiyaca Uygun Çözüm

Ürünler istenen her mekân için uygulanabilmektedir. Bu isteğin karşılanması için son derece profesyonel projelendirme, imalat ve montaj hizmetlerinden yararlanılabilir. Bu sayede cephe kaplama sistemlerinden beklenen saygın görünüm ve bu sistemlerin sağladığı tüm avantajlardan yararlanılabilir.