Cam Sistemleri

Hayatımıza renk katan ve doğal özelliği ile dekorasyonun vazgeçilmez unsuru haline gelen camlar, sağlıklı özelliklere sahiptir. Cam sistemleri kategorisinde etkili ve pratik çözüm yöntemleriyle gerçekleştirilen bütün dekor çalışmalar, uygulanan yerin dekor özelliklerine göre tasarlanmaktadır.

Pratik ve Etkili

Birçok alanda kullanılan cam sistemleri, asansör dış cephe kaplamaları, tavan aydınlatma, emniyet sorgu camı, akvaryum, menteşeli cam kapı, duşakabin, paslanmaz cam korkuluk, havuzlu cam, bombeli cam, cam taşıyıcılı merdiven, cam cephe kaplama, dekoratif, damperli, perde, radyatör, katlanır, yürüyüş yolu, güneş kırıcı, vitrin, kabin, mozaik, duvar, köprü, lavabo, parke, basamak, renkli lamine, bombeli, kurşungeçirmez, röntgen odası, dekoratif ayna, jaluzi ve cam tuğla kategorisinde değerlendirilmektedir. Görsel olarak etkileyici özelliklere sahip bu cam sistemleri, kullanıldıkları yere göre değerlendirilmektedir. Zemin çalışmalarında tercih edilen camlar ağırlık kaldırma kategorisinde oldukça etkilidir. Buzlu veya renkli camlarla gerçekleştirilen bütün dekor çalışmaları, özel tasarım seçenekleriyle bir araya getirilmektedir.

Dekorasyonda İlk Tercih

Dış cephe ve giriş kısımlarının camla kaplanması, aydınlanma, emniyet ve dekorasyon kategorisinde etkili çözüm sunmaktadır. Camın ışık geçiren özelliği, aydınlanma konusunda tasarruf meydana getirmektedir. Tavan çalışmalarında, ısı ve nem yalıtımının yanı sıra aydınlanma kategorisinde çözüm üretmesi, tercih edilme sebebidir. Ankara cam kapı sistemlerinin ekonomik olması ve emniyet kategorisinde gelen kişileri metrelerce öteden göstermesi, Ankara cam sistemlerine olan ilgiyi artırmıştır.

Banyoda cam tuğla, duşakabin ve jaluzi gibi birçok özel tasarım, camın estetiği ile ortaya çıkarılmaktadır. Kurşungeçirmez cam ve emniyet camı gibi birçok özel çalışma, can güvenliğini kategorisinde etkili çözümleri bir araya getirmektedir. Süsleme ve benzeri birçok çalışmada da yine bu ürünler her zaman için tercih edilmektedir. Dayanıklı ve görkemli görünüşüyle, cam vazgeçilmez bir seçenektir.