Cam Kapı Ankara

Ance alüminyum sistemleri firması olarak Ankara’da hizmet vermekteyiz. Yıllardır sektörde yer alarak tecrübe ve bilgi birikimimizle müşterilerimize hizmet sağlamaktayız. Kalite, güven ve yenilikçi anlayışımız ve yapımızla sektörün lider firması olarak onur ve memnuniyet duymaktayız.

Ance Alüminyumun Sağladığı Hizmet Alanları

Ance Alüminyum firması olarak birçok alanda müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Alüminyum, cam sistemleri, ankara cam kapı sistemleri, paslanmaz sistemler, cephe giydirme sistemleri ve otomasyon sistemleri alanlarında profesyonel ekibimizle hizmet sağlamaktayız.

Cam Sistemleri Alanında Uygulanan Yeni Projeler

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte mimari projeler de bu yenilikler doğrultusunda şekil almaktadır. Ance Alüminyum olarak, mimari projelerimizde yenilikçi sistemleri kullanarak çözümler üretmekteyiz. Cam sistemleri son yıllarda projelerde en çok tercih edilen özellikler arasında yer almaktadır. Ance alüminyum firması cam kapı ankara olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

Dekoratif Cam Kapı Sistemleri

Yaşam alanlarında, ofis, iş yeri ve kurumsal şirketlerde en çok tercih edilen sistemlerin başında cam kapı gelmektedir. Menteşeli üretilen cam kapılar, tek veya iki kanat olarak kullanılabilme özelliğine sahiptir. Menteşede kullanılan metal, paslanmaz özelliğine sahiptir. Cam kapılar kullanılan alanda dekoratif olarak şık görüntü oluşturan sistemler arasında yer aldığı için fazlasıyla tercih edilmektedir.

Cam Kapı Sistemlerinde Farklı Cam Modelleri

Dekoratif cam kapı sistemlerinde kullanılan camlarda farklı seçenekler de mevcuttur. Düz cam seçeneğinin yanı sıra ayna görünümlü cam, kumlama cam, vitray cam veya firmaların logolarının baskı yapılacağı cam sistemleri sunmaktayız. Genellikle cam kapılarda şeffaf camlar kullanılmaktadır. Fakat müşterilerimizin isteğine ve uygulanacak alanın dekor konseptine göre, firma olarak farklı renklerde camlar da dizayn etmekteyiz. Montaj uygulamasını firmamızın bünyesinde yer alan, alanında uzman profesyonel ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

Cam Kapı Sistemlerinde Yenilikçi Teknoloji

Yaşam alanlarının dışında, ofis, iş yeri ve kurumsal firmalarda kullanılan cam kapı modellerinde kullanılan kilit sistemleri de teknolojiyi takip ederek yenilenmektedir. Ance alüminyum firması olarak projelerimizde kullandığımız cam kapı modellerinde müşterilerimizin isteği doğrultusunda farklı kilit sistemleri uygulamaktayız. Klasik anahtarlı sistemin yanı sıra, yüz tanıma, göz yanıma, parmak okutma, kart okutma ve elektronik şifreleme kilit sistemlerini firma olarak projelerimizde uygulamaktayız.