Alüminyum Sistemleri

Estetik, zarif ve uzun ömürlü özellikleriyle tercih edilen alüminyum doğrama seçenekleri, istediğiniz etkili görsel özelliklerinin yanı sıra, fonksiyonel özellikleri de bir araya getirmektedir. Konusunda deneyimli eleman kategorisi önemlidir. Bütün mekanlar için en iyi modeller, profesyonel bir şekilde tasarlanmaktadır. Alüminyum sistemleri, her mekan için özel olarak tasarlanmaktadır.

Estetik ve Sağlam

Cam güneş kırıcı, yangın çıkış kapısı, skylight sistem, kurşuna dayanıklı kapı, alüminyum sürme, küpeşte, ofis bölme, çubuklu ve camlı alüminyum korkuluk, Fransız camlı balkon sistemi, kış bahçesi sistemleri, polikarbon, kompozit, giydirme, kapaklı cephe, yarı kapaklı cephe, yarı silikon ve plamer cephe hizmetleri, bu kategorideki hizmetlerdir. Alüminyumun bu kategoride tercih edilmesinin en önemli nedeni paslanmaması ve etkili görsel özelliklerini uzun süre korumasıdır. Temizlendiği zaman parlayan ve bütün mekanlarınızın mükemmel bir şekilde görünmesini sağlayan bu ürünler, iç mekan ve dış mekan çalışmalarında kullanılmaktadır. Dış mekan kategorisinde, camlı binaların yapımında tercih edilmektedir. Camlar için tercih edilen çerçeveler, alüminyum sistemleri kategorisinde değerlendirilmektedir.

Dekoratif Özellikler

İç mekanlarda ve dış mekanlarda, görsel olarak oldukça etkili görsel özelliklere sahip olan alüminyum, camla birlikte dekoratif ve modern bir görünüm kazanmaktadır. Balkon kapatma, kış bahçeleri ve küpeşte gibi kategorilerde, en çok tercih edilen malzemedir. Ofis bölme işlemlerinde pratik çözüm olan bu ürünler, ısı cam çalışmalarında da kullanılmaktadır. Polikarbon tavan çalışmalarında da tercih edilen bu ürünler, suya ve güneşe karşı dayanıklıdır. Ankara alüminyum sistemleri kategorisinde, cephe giydirme işlemlerinde de en iyi seçenektir. Özellikle dışarıdan modern görünümlü bir mekan istiyorsanız, alüminyum en iyi tercihtir. Ankara alüminyum kategorisinde, binalar, evler, ofisler ve balkonlar, özel sistemlerle yeni bir görünüme kavuşmaktadır. Profesyonel özellikleriyle tercih edilen bu çalışmalar, dekorasyon kategorisinin en önemli seçenekleri arasında yer almaktadır.